ZESPÓŁ

O nas

REMIGIUSZ STRZELECKI – założyciel pracowni, architekt, główny projektant. Absolwent Wydziału Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska na Politechnice Łódzkiej. Doświadczenie zawodowe zdobywał w renomowanych biurach projektowych w Łodzi i w Cork w Irlandii. Od 2012 roku jest członkiem Izby Architektów RP i posiada uprawnienia budowlane do projektowania w specjalności architektonicznej bez ograniczeń.

W architekturze najbardziej ceni proste, funkcjonalne rozwiązania oraz „pomysł”, nadający projektowi indywidualny charakter. Inspiruje się wyszukaną nowoczesną formą oraz ich relacjami z kontekstem otoczenia.

O nas

KATARZYNA BIEGAJ-STRZELECKA – współwłaścicielka i menagerka pracowni, stylistka wnętrz, home stagerka, założycielka pracowni RAAS a dobrze. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji na Uniwersytecie Łódzkim. Uczestniczka wielu certyfikowanych kursów, szkoleń z zakresu projektowania wnętrz, dekoratorstwa, home stagingu i fotografii. Zdobywczyni I miejsca na Gali Home Stagingu 2022 r.

Wieloletnią pasję do architektury, fotografii i projektowania wnętrz zamieniła w działalność zawodową. Szczególne miejsce w jej pracy zajmuje home staging, poprzez który pomaga klientom wydobyć piękno z ich domów, mieszkań i lokali użytkowych.

 • ALEKSANDER TYLMAN
  asystent architekta
 • MARCIN KAPUŚCIŃSKI
  konstruktor
 • ARKADIUSZ MARCJANIK
  projektant instalacji sanitarnych
 • MICHAŁ SIMIŃSKI
  projektant instalacji elektrycznych

 

RAAS architekci to pracownia architektoniczna działająca na rynku od 2009 roku, zajmująca się projektowaniem architektonicznym oraz architekturą wnętrz. W oparciu o wieloletnie doświadczenie, zdobyte w różnych biurach projektowych w kraju i za granicą, tworzymy nowoczesną architekturę i wnętrza, spełniające różnorodne oczekiwania inwestorów. W dążeniu do uzyskania ciekawej formy użytkowej, zwracamy szczególną uwagę na kontekst otoczenia i przestrzeń, w której projektujemy domy i wnętrza. Tworzymy kreatywne miejsca do życia, odpowiadające współczesnym potrzebom człowieka w każdym możliwym otoczeniu: od architektury mieszkaniowej, przez użyteczność publiczną po wnętrza komercyjne i prywatne. Aby sprostać wyzwaniom zmieniającego się świata, stawiamy na architekturę przyszłości, wykorzystującą innowacyjne rozwiązania projektowe, najnowsze technologie instalacyjne oraz ponadczasowy design.
W naszej pracy łączymy pasję do architektury z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. W projektowaniu kładziemy nacisk na proste, funkcjonalne, energooszczędne i pasywne rozwiązania, pozwalające uzyskać  satysfakcjonujący efekt, przy optymalnych kosztach przeznaczonych na realizację projektu. Zawsze wsłuchujemy się w indywidualne potrzeby inwestorów, przykładając dużą wagę do ich oczekiwań i wytycznych. Kompleksowo i indywidualnie podchodzimy do każdego projektu, co pozwala uzyskać oryginalne rozwiązania i satysfakcjonujące efekty.

OFERTA - PROJEKTY ARCHITEKTONICZNE, NOWOCZESNE PROJEKTY DOMÓW, PROJEKTY WNĘTRZ, HOME STAGING

Świadczymy szeroko pojęte usługi z zakresu projektowania architektonicznego oraz architektury wnętrz. Wykonujemy projekty koncepcyjne, wielobranżowe dokumentacje budowlane oraz szczegółowe projekty wykonawcze, połączone z nadzorem autorskim na budowie. Koordynujemy procesy inwestycyjne począwszy od wstępnej analizy działki, poprzez niezbędne uzgodnienia formalno-prawne, po finalne wykończenie i odbiór techniczny budynku. Współpracujemy z doświadczonymi branżystami, wykonawcami i technologami, dostosowując się do szczególnych wytycznych i wymogów konkretnej inwestycji.


PROCES INWESTYCYJNY 

 • 01. OFERTA
  indywidualna wycena kosztów dokumentacji projektowej, uwzględniająca zakres, wielkość, stopień skomplikowania projektu, niezbędne opracowania branżowe, szczególne wymagania wynikające z danej lokalizacji oraz przepisów prawa budowlanego.
 • 02. KONCEPCJA
  wstępny etap projektowania, w którym badane są różne warianty i rozwiązania architektoniczne, układ funkcjonalno – przestrzenny i model 3d, dzięki któremu możemy wybrać najciekawszą i najbardziej optymalną wersją projektu.
 • 03. PROJEKT BUDOWLANY
  wielobranżowa dokumentacja projektowa, niezbędna do uzyskania decyzji o pozwoleniu na budowę, uzupełniona o wymagane uzgodnienia formalno-prawne oraz koordynację techniczną w zakresie konstrukcji i instalacji.
 • 04. PROJEKT WYKONAWCZY
  szczegółowa dokumentacja techniczna, zawierająca detale wykonawcze, dodatkowe opisy i zestawienia, uzupełniona o specyfikacje, przedmiary i kosztorysy – niezbędna podczas realizacji bardziej skomplikowanych obiektów.
 • 05. NADZÓR AUTORSKI
  weryfikacja realizowanej inwestycji pod kątem zgodności z projektem budowlanym i wykonawczym, uzupełniona w razie potrzeby o szczegółowe rysunki zamienne, zapewniające właściwy i sprawny przebieg budowy.

ARCHITEKT ŁÓDŹ / ARCHITEKT WARSZAWA